Uživatel nepřihlášen
Sladký blog rádoby herního publicisty - Cukr
RSS kanál blogu
Píše: Cukr - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Sladký blog rádoby herního publicisty - Cukr

"Normální" život "normálního" recenzenta

Neděle 17.10.2010 01:06 - Autor: Cukr
To se mi líbí

"Normální" život "normálního" recenzentaTatí, tatí, jak bych chtěl být herním recenzentem. Hraní mě baví a přece nemůže být tak těžký dát procenta a naházet pár záběrů, co jsem při hraní nafrapsoval. To musí být strašná sranda, vydělávat těžký prachy jen psaním o tom, jak mě hra bavila, a nakonec to namlouvat na tu srandovní věc, co se jí říká mikrofon. Ale ono to vlastně není nakonec tak lehký, jak to vypadá …


Začíná to jako vždycky. Většinou středou, kde jste předali lidem svoje dojmy a vaše „recka“ byla prostě úspěšně odvysílána. Ve čtvrtek novou hru nainstalujete a hrajete, což musíte, abyste všechno stihli.


Přichází ale první problém. Většinou se mu prostě říká pátek. Naběhnete domů, odehrajete pár hodin a šup do nějakého podniku. Znáte to, prostě abyste se za ten po… zku… dlouhej tejden konečně odpoutali od toho ďábelskýho stroje a po dlouhý době viděli svoje kamarády. Potom se tedy vracíte kolem 2-3 hodiny ranní, když to dobře vyjde a cestou si jen říkáte, času dost, pohoda, za pár hodin stíhám zahrát, krásně nadabovat a sestříhat. Je teprv pátek.


Přijde sobota a další volnej den, před tím, než bude zase co na práci. To znamená, že vaši kámoši i přes předchozí kocovinu vyrazí do víru velkoměsta (většinou s maximálně 1000 obyvateli, kam se volí maximálně 10 zastupitelů). Samozřejmě by v tom musela nějaká akutní smrtelná nemoc, kdybyste nevyrazili s nimi. Takže zase prosedíte cely večer v krásné hospůdce u dvou a někdy i u tří buků. Vrátíte se domů a zase nějak zjišťujete, že vaše motorika rukou a dalších končetin není tak dobrá, abyste dohráli těch posledních pár kapitol. Takže vše odkládáte na neděli.


Neděle! Den usmiřování se svými játry a hlavně svou hlavou, která povětšinou aspoň trošku bolí. No co naplat, jde se hrát, co nejvíc to jde. Hra je nakonec ve 4 ráno zdárně dokončena a vás čeká v pondělí jen pár maličkostí, sestříhat zhruba 200Gb záběrů, dodělat dabing do poslouchatelné varianty a jít spát. Málokdy se to daří a proto do práce, škol a školek v pondělí vyrážíte většinou aspoň o hodinku pozdě. No jo co naplat! Chmel je prostě klíčová surovina a přeci v tom nenecháme chudáky sládky samy.


Pondělí je tu a vy se vracíte ze svého zaměstnání. Jste utahaný, ale ještě to tu recenzi chce trošku doladit. Žádný problém, recenzování mě baví (neberte jako ironii), proto se do práce pouštím s plným úsilím a když se poštěstí, stihnu do ranních hodin i novinku.


Úterý potom bývá dnem odpočinku a regenerování orgánů. Většinou je vše hotové a vy jen sledujete, jak to ostatní dokončují – v tom lepším případě. O tom horším se pro jistotu zmíním jindy.


Co z toho nakonec vyplývá? Že jsou recenzenti hovada (Word nabízí změnu slova za Honda?!)? Ne určitě ne! Jen bych měl já zmírnit příjem lihovin a tekutého chmelu a to RAPIDNĚ!!!


Vzhledem k tomu, že je sobota kolem ranních hodin, radši ani nepřemýšlejte, proč je tohle napsáno. Doufám ale, že jste aspoň z části pronikli do tajů života mladých, alkoholických a nezkušených recenzentů.

Tisk
Štítky: Cukr, Indian
Hodnocení:
( 8.1 / 45 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku "Normální" život "normálního" recenzenta
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
methodman76    ty ses ten trapak co mi zakazal psat do chatu nejhorsi chovani k lidem jaky sem kdy zazil chci zrusil registraci ! ! ! !methodman76methodman766936    7.6.2011 21:00 methodman76

ty ses ten trapak co mi zakazal psat do chatu nejhorsi chovani k lidem jaky sem kdy zazil chci zrusil registraci ! ! ! !

JituLynne    Ale jinak vás obdivuju, já bych do recenzí nešla. Bohatě mi stačí korektura, na nic víc většinou čas není. .JituLynnejitulynne198    16.12.2010 11:42 JituLynne

Ale jinak vás obdivuju, já bych do recenzí nešla. Bohatě mi stačí korektura, na nic víc většinou čas není. .

JituLynne    Nemáte chlastat, trubky 8-)JituLynnejitulynne198    16.12.2010 11:40 JituLynne

Nemáte chlastat, trubky 8-)

Raccon    Pěknej článek :)Racconraccon2993    17.10.2010 10:47 Raccon

Pěknej článek :)

MichalCZ    zazivam neco podobneho uz dva roky :DMichalCZmichalcz12    17.10.2010 10:14 MichalCZ

zazivam neco podobneho uz dva roky :D

Playman   1x   Opravdu pěkně napsáno, dnes už se začíná chlastat už od útlých let a podle toho to taky vypadá. . :-D Lepší je nechodit do úplných extrémů.Playmanplayman62    17.10.2010 10:05 Playman

Opravdu pěkně napsáno, dnes už se začíná chlastat už od útlých let a podle toho to taky vypadá. . :-D Lepší je nechodit do úplných extrémů.

Markvy    Tak tady jsem se dobře pobavil :) A uvědomil si, jak máme v mnohém podobné životy :D :DMarkvymarkvy2381    17.10.2010 10:03 Markvy

Tak tady jsem se dobře pobavil :) A uvědomil si, jak máme v mnohém podobné životy :D :D

Cukr    Zde v komentářích si opravdu rád pokecám s každým recenzentem nebo pivařem. . : PCukrcukr611    17.10.2010 01:14 Cukr

Zde v komentářích si opravdu rád pokecám s každým recenzentem nebo pivařem. . : P